Haber
Fenerbahçe, Konyaspor maçı hazırlıklarını sürdürdü
![](https://uluderehaber.com.tr/wp-content/uploads/2023/02/fenerbahce-konyaspor-maci-hazirliklarini-surdurdu-XeWdZPFd.webp)
Fenerbahçe, beyin sarsıntısı faciası nedeniyle ertelenen Konyaspor maçının hazırlıklarına akşam saatlerinde Can Bartu Tesisleri’nde yaptığı antrenmanla devam etti.
Teknik Müdür Jorge Jesus yönetiminde Fenerbahçe’de kuvvet ve dayanıklılık antrenmanı ile başlayan antrenman; arazi koşusu ısınma ve uyum çalışmaları ile devam etti. Geçiş egzersizleri ile sürekli eğitim; taktiksel ve kişisel çalışmalarla tamamlandı.
sarı-lacivert, Spor Toto Muhteşem Lig’in 23. haftasında Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Spor Kompleksi’nde 25 Şubat Cumartesi günü karşılaşacağı Konyaspor karşılaşmasının hazırlıklarına yarın yapacağı antrenmanla devam edecek. – İSTANBUL